Blog Image

07

Nov

Da Lat

Jedno z nejvyhlášenějších vietnamských horských center DA LAT leží na náhorní plošině Lang Bian v nadmořské výšce přibližně 1 500 m.

Blog Image

09

Nov

Ha Giang

Tato turistická oblast se neproslavila žádnými pamětihodnostmi,ani místní architekturou,ale svou úchvatnou horskou krajinou.

Blog Image

08

Nov

Sapa

Z rušného hlavního města lze pohodlně cestovat vlakem do horského střediska Sapa pod vrcholkem nejvyšší hory Phan Si Panem.

Blog Image

08

Nov

Národní park Phong Nha Ke Bang

500 km od hlavního města Hanoje na jih se nachází další národní park,který se proslavil největší jeskyní Vietnamu – jeskyně Phong Nha a největší jeskyní světa – jeskyně Son Doong (objeveno 2009).

Blog Image

09

Nov

Tam Coc (Ninh Binh)

Tam Coc – Bich Dong,destinace známá jako Ha Long zátoka na souši,patří k turisticky nejvyhledávanějším místům ve Vietnamu.

Blog Image

14

Nov

Národní park Tam Dao

Národní park Tam Dao je přírodní památkou cca 75 km daleko od Hanoje směrem na sever. Nachází se ve stejnojmenném pohoří,dlouhé 80 km a široké 10 – 15 km.

Blog Image

13

Nov

Ha Long zátoka

Ha Long zátoka je bezpochyby jednou z nejatraktivnějších turistických cílů ve Vietnamu. Z klidné čiré hladiny moře vyčnívá velké množství vápencových jehlanů – v zátoce můžete napočítat kolem 2000 ostrůvků.

Blog Image

12

Nov

Nha Trang

Přímořské město Nha Trang – destinace vyhledávaná turisty - leží podél pobřeží Jihočínského moře a je velmi moderní s mnoha perfektně vybavenými hotely,které od mořské pláže odděluje pouze široká autostráda.

Blog Image

10

Nov

Souostroví Con Dao

Souostroví poznamenané válkou se skládá ze šestnácti smaragdově zelených ostrůvků ležících přibližně 185km od pobřeží.

Blog Image

20

Nov

Ostrov Phu Quoc

Ostrov Phu Quoc – místo ideální k odpočinku,relaxaci,nabytí pozitivní energie ale i zažití dobrodružství spojené s objevováním neznámé krajiny a přírody.

Blog Image

19

Nov

Hanoj

V centru hlavního města dominuje jezero Vráceného meče a v jeho bezprostředním okolí se nachází Stará čtvrt skládající se z 36 ulic představujících 36 řemeslnických cechů.

Blog Image

19

Nov

Hue

Hue je malebným historickým městem,kterým protéká řeka Vůní. Toto císařské město potěší bezesporu všechny milovníky historie.

Blog Image

19

Nov

Hoi An

Úzké uličky,po stranách starobylé domečky,u jejichž vstupu visí spousta barevných luceren – to všechno můžete vidět jen v malém,přitom nesmírně zajímavém,pestrobarevném městě se jménem Hoi An.

Blog Image

19

Nov

HCM

Město,které prošlo největšími změnami během poměrně krátké doby a stalo se vietnamskou metropolí,je jednoznačně Ho Či Minovo Město na jihu země.

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek a mějte přehled o tom co chystáme.