Jeďte s námi na vysněnou dovolenou plnou poznání!


Naši zkušení průvodci vás rádi seznámí i s místy,která v průvodcích nenajdete!


Vybíráme kvalitní hotely a dbáme na perfektní servis a organizaci. Na cesty za poznáním pak s vámi vyrážejí jedni z nejlepších průvodců na trhu a delegáti,kteří se postarají o to,že vy se o nic starat nemusíte.
Pobytové zájezdy


Objevování vietnamského kulturního dědictví a krásy slunečných pláží


Destinace: Ho Chi Minh - Vinh Long - Phan Thiet - Nha Trang - Quy Nhon - Hoi An - My Son - Da Nang - Hue - Quang Binh - Phong Nha - Vinh - Ninh Binh - Ha Long


Užijte si s námi sedmnáctidenní cestu kolem Vietnamu! Čekají na Vás nejen nádherné pláže ale i různé kulturní a historické pamětihodnosti. Pobyt v těch největších přímořských letoviskách Vám určitě dodá energii. Užijete si zde spoustu vodních aktivit a výletů do okolí. Po odpočinku u moře se pak vydáte na cestu za poznáním historie,kultury,tradic Vietnamu.
Poznávací zájezdy


Kulinářský zážitek


Destinace: Hanoj - Ha Long - Hue - Da Nang - Hoi An - HCM Město Cu Chi


Přinášíme Vám - cestovatelským nadšencům a zároveň milovníkům vietnamské kuchyně bezkonkurenční tematický zájezd do Vietnamu plný skvělých kulinářských zážitků. Nejen že si užijete krásných 10 dní objevování krásy exotické země,ale také máte jedinečnou možnost získat zkušenosti a dovednosti týkající se vietnamské kuchyně a příprav jejích lahodných pokrmů ve dvou gastronomicky vyhlášených destinacích Vietnamu –Hanoj a Hue. Tak neváhejte a vyrazte s námi na desetidenní zážitkovou dovolenou do Vietnamu!


 
Krása Severozápadu


Destinace: Hanoi - Sapa - Bac Ha - Ha Giang - Dong Van - Meo Vac - Cao Bang - Ba Be - Ha Long


Severozápadní Vietnam je obzvláště krásný díky příjemným teplotám,bohaté kultuře a nádherné přírodě. Ohromné strmé hory porostlé hustou džunglí lemují malebné horské vesničky. Střetávají se zde kultury různých etnických skupin obyvatel Vietnamu. Vaši pozornost získají hlavně svými pestrobarevnými kroji. Tak neváhejte a pojeďte s námi objevovat krásu Severozápadu Vietnamu.


 
Vietnamská města


Destinace: Ho Chi Minh - Mui Ne (Phan Thiet) - Nha Trang - Da Nang - Hoi An - Ha Long - Hanoj


Přinášíme Vám ta nejkrásnější vietnamská města v balíčku třináctidenního zájezdu. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost poznat exotickou krásu Vietnamu - od jihu směrem na sever. Budete moci porovnat vyspělý,rušný jih s tradičním,historicky zaměřeným severem. Čeká na Vás i krásné pláže Jihočínského moře a mnoho jiných úchvatných míst,která rozhodně stojí za návštěvu.


 
Cesta za horolezeckým dobrodružstvím


Destinace: Hanoj - Huu Lung - Mai Chau - Hai Phong - Cat Ba


Chystáme pro Vás - vášnivé cestovatele - velkou výzvu! Pojďte s námi zažít neobyčejné osmidenní dobrodružství,ve kterém si můžete vyzkoušet lezení po skálách,budete obklopeni autentickou přírodou severozápadní horské oblasti. Nepřijdete ani o návštěvu hlavního města Vietnamu –Hanoj a také si odnesete kousek moře z krátkého pobytu na ostrově Cat Ba.
Golfové zájezdy


Golf ve Vietnamu má již dlouhou tradici. Tento sport „přivezli“francouzští kolonizátoři ve 20. letech 20. století. Vybudovali zde první golfové hřiště ve městě Da Lat –místo na jihu země,kam jezdívali francouzští velitelé se pobavit,ale především sloužilo poslednímu vietnamskému králi Bao Dai a jeho rodině. Od těch dob však Vietnam se svou golfovou tradicí ušel již velmi dlouhou cestu. Dnes se může Vietnam pyšnit kvalitními golfovými hřišti v oblastech,kde je infrastruktura a vysoké úrovni. Stala se vyhledávanou golfovou destinací nejen pro domácí,ale i zahraniční hráče z celého světa.


Dalat Palace Golf Club


Ocean Dunes Golf Club


Tam Dao Golf Resort


Van Tri Golf Club


Sea Links Golf &Country Club


Viet Nam Golf &Country Club


Chi Linh Star Golf &Country Club


Da Nang Golf Club


 
Zájezdy na míru


Rádi byste navštívili místa,která nejsou součástí našich předem vytvořených zájezdů? Máte jinou představu o své vysněné dovolené? Vytvoříme vám individuální plán,který bude vyhovovat Vám a Vaším spolucestovatelům. Můžete nás kontaktovat telefonicky,emailem nebo přijďte do naší cestovní kanceláře na adrese Libušská 319/126,Praha 4.


Budeme Vám plně k dispozici kdykoliv během pracovní doby.


 


Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek a mějte přehled o tom co chystáme.